Kurumsal

Land Rover Servisi Ankara

RANGERS OTO HOŞGELDİNİZ

Rangers Oto Doğan Örgüt tarafından 2007 yılında Şaşmazda özel servis olarak kurulmuştur. Sürekli genişleyen müşteri portföyüne daha sağlıklı hizmet verebilmek için 2010 yılında Şaşmaz Oto Sanayi sitesindeki yeni hizmet yerimize taşındık. Son yapılan eklemelerle birlikte toplamda 2000 m2 kapalı alanda 20 eğitimli personel ve 8 lift ile oto servis hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Servisimizde bilgisayarlı destek ekipmanlarımızın yanı sıra profesyonel boya fırını, kaporta çektirme robotu ve kaynak ekipmanları gibi son sistem araç gereçlerle servis imkanlarımızı genişletmeye devam ediyoruz.

 

 

Ankara Land Rover ServisiRANGERS OTO HİZMET ANLAYIŞI

Günümüzde ki araçlarda çok fazla önem kazanan elektronik sistemlerin farkında olan firmamız, bu arızaların onarımına yönelik teknolojik ilerlemeleri yakından takip etmektedir. Rutin bakım onarım hizmetleri dışında çözülmesi zor veya çözümü uzmanlık isteyen arızaların onarımını yapan sayılı servislerden olmanın gururuyla, kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Arıza tespitlerinde her markaya özel güncel bilgisayarlı arıza tespit sistemleri kullanılmaktadır.

Mekanik arızalarda bakım ve onarım işlemleri mekanik personelimiz tarafından aracınızın fabrikasyon standartlarına göre yürütülür. Arızalar mekanik ekibimiz tarafından tespit edildikten sonra orijinal parçalar ile onarılır ve gerekli testler yapılır. Aracınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz servisimizde arıza ve tamir süreleri hakkında gerekli bilgiler sağlanacaktır.