Kaporta Boya

Land Rover, Bmw, Mini, Jaguar, Porsche Kaporta Boya ServisiLand Rover, Bmw, Mini, Jaguar, Porsche ve Mercedes araçlarınızın her türlü hasar ve kaporta servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır. Bmw ve Land Rover aracınızda oluşan her türlü boya hasarlarını renk bilgisayarı yardımı ile tespit ve onarımı yapılmaktadır.

Lokal uygulanan boyamalarda herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde servisimizde bulunan boya fırınımızda işlem yapılmaktadır. Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretilmektedir.

 

Kaporta Hasarları

Kaporta hasarları genellikle sürücü hatalı kazalardan meydana gelmektedir. Park esnasında olan çarpmalar sıklıkla rastlanmakta özellikle dönüşlerde sürtmeler çok olmaktadır. Bu şekilde meydan gelen deformasyonlar araç görünümüne ve kaportaya zarar verir. Bir diğer etkende son dönemlerde daha fazla olan doğal afetlerin araçlara verdiği zararlardır. Ülkemizde en çok yaşanan dolu yağışına bağlı hasarıdır. Bu hasarlar küçükte olsa güneşin yakıcılığı ve yağmurun etkisi araçların kaportalarında uzun vadede sorunlara neden olmaktadır. Tüm bu hasar türleri aracın kaportalarında daha büyük sorunlara neden olmadan hem görüntü hem de kaporta sağlığı için onarılmalıdır.

Land Rover, Bmw, Mini, Jaguar, Porsche ve Mercedes araçlarınızda meydana gelen çizik, göçük ve kazalara bağlı kaporta sorunlarını kaporta ustalarımız çekme robotu gibi gelişmiş araç gereçlerle düzeltmekteyiz